Ana Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana Ivanovic

Za sve fanove Ane Ivanovic
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 China Open

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ANA IVANOVIC KONZA
Admin
Admin
ANA IVANOVIC KONZA


Broj poruka : 166
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 32
Lokacija : Beograd

China Open Empty
PočaljiNaslov: China Open   China Open Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 5:26 pm

Ana protiv Cornet

September 24, 2008 /

Ana će u četvrtak, ukoliko vremenski uslovi dozvole, igrati svoj meč drugog kola China Opena, protiv 19. teniserke sveta Alize Cornet. To će biti prvi susret ove dve teniserke.

Francuskinja Cornet se u drugo kolo plasirala nakon što je u utorak savladala lokalnu teniserku Shuai Zhang rezultatom 6-1, 3-6, 7-6. Kao i Ani, ovo je prvi Sony Ericsson WTA Tour turnir u Kini za 18-godišnjakinju, iako je ranije tokom godine ovde igrala za Francusku u Fed Cupu, i prošlog meseca je stigla do trećeg kola Olimpijade, gde je izgubila u tri seta od 1. teniserke sveta Serena Williams.

Meč je po rasporedu određen za četvrti meč dana na stadion terenu i počeće nešto posle 16 časova po lokalnom vremenu, zavisno od vremenskih uslova.
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovicfanclub.forumaction.net
sonjica93

sonjica93


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2008

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 11:16 pm

igra sutra oko 10:00h ujutru , nadam se da cu gledati jer imam puno da ucim....njah

AJDE ANA!!!
Nazad na vrh Ići dole
ANA IVANOVIC KONZA
Admin
Admin
ANA IVANOVIC KONZA


Broj poruka : 166
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 32
Lokacija : Beograd

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 11:28 pm

Sad Ja ne mogu da gledam posto sam u gimnaziji. Sad Dajboze da bude reprize.
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovicfanclub.forumaction.net
sonjica93

sonjica93


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2008

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 11:33 pm

ma bice sigurno
Nazad na vrh Ići dole
ANA IVANOVIC KONZA
Admin
Admin
ANA IVANOVIC KONZA


Broj poruka : 166
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 32
Lokacija : Beograd

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 11:41 pm

Dajboze Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovicfanclub.forumaction.net
sonjica93

sonjica93


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2008

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimeČet Sep 25, 2008 11:08 pm

Pobedila Ana!!!
Nazad na vrh Ići dole
ANA IVANOVIC KONZA
Admin
Admin
ANA IVANOVIC KONZA


Broj poruka : 166
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 32
Lokacija : Beograd

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimeČet Sep 25, 2008 11:20 pm

Znam.Vratila se u formu.Bravo Ana!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovicfanclub.forumaction.net
sonjica93

sonjica93


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2008

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimePet Sep 26, 2008 12:23 am

sutra vec igra u 7 ujutru nov mec , valjda protiv Zheng
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93

sonjica93


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2008

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimePet Sep 26, 2008 1:01 pm

izgubila Ana....njah
Nazad na vrh Ići dole
ANA IVANOVIC KONZA
Admin
Admin
ANA IVANOVIC KONZA


Broj poruka : 166
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 32
Lokacija : Beograd

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimePet Sep 26, 2008 2:47 pm

Ana tesno izgubila od Zheng

September 26, 2008 /

Ana je u četvrtini finala China Opena izgubila tesnu bitku protiv 30. teniserke sveta Zheng Jie. Drugi nosilac je u meču koji je trajao skoro tri sata poražena rezultatom 7-6, 2-6, 6-4.

Zahvaljujući svojoj divnoj konstantnosti u igri, Zheng je stalno bila predodređena da stvara probleme Ani. Ana je pokušala da izgradi svoj ulazak u meč, i to je vešto i uradila, igrajući na svom nivou i povela je sa 5-3.

Međutim, napravila je nekoliko nekarakterističnih grešaka iz forhenda, i Zheng je krenula, i na oduševljenje svojih pristalica u domaćoj publici povratila izgubljeni servis gem.

Pri rezultatu 5-5, Ana je tražila elektronsku proveru odluke linijskog sudije, i bila je uspešna. Zheng je bila ljuta, verovatno zato što zbog tehničke greške nije mogla da vidi prikazanu odluku, sudija je saopštio rezultat i Zheng je protestovala kod sudije nekoliko minuta.

Odluka je Ani donela priliku za brejk, ali ona ponovo nije uspela da odservira za set. Zheng je tokom taj brejka bila u prednosti, i osvojila ga je sa 7-4.

U drugom setu su prve razmene bile tesne, ali je Ana preuzela inicijativu i dobila set sa 6-2.

U odlučujućem setu je vodila sa 40-15 na svoj servis i 1-1 u gemovima, i činilo se da je ona verovatni pobednik, ali je Zheng odbila da se preda i od šampionke French Opena je dobila nekoliko grešaka sa osnovne linije. Napravila je brejk i povela sa 2-1.

Nekoliko gemova kasnije, Ana je imala prilike da povrati izgubljeni servis gem, ali Zheng se čvsto držala. Na kraju je zabeležila trijumf, nakon dva sata i 54 minuta.

"Imam osećaj da sam danas igrala prilično dobro, kada se u obzir uzme nedostatak mečeva," rekla je Ana. "Ali nisam iskoristila prilike koje sam imala, i trebala sam da budem malo agresivnija, posebno sa vraćanjem servisa. Ona je igrala jako dobro i danas je bila bolja.

"Ovaj turnir je definitivno bio korak napred. Još uvek se vraćam, i jednostavno moram da budem strpljiva."
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovicfanclub.forumaction.net
ANA IVANOVIC KONZA
Admin
Admin
ANA IVANOVIC KONZA


Broj poruka : 166
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 32
Lokacija : Beograd

China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitimePet Sep 26, 2008 2:50 pm

Bas mi je zao sto je izgubila. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovicfanclub.forumaction.net
Sponsored content





China Open Empty
PočaljiNaslov: Re: China Open   China Open Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
China Open
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Australian Open
» U.S OPEN 2008
» Zurich Open
» Toray Pan Pacific Open

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ana Ivanovic :: Ana Ivanovic :: Ana na turnirima-
Skoči na: